Записаться

Мотошкола RIDE NOW

Київ, ТРЦ Лавина

Вітаємо тебе на сайті мотошкола RIDE NOW. Основною метою мотошколи є популяризація мото транспорту в Україні та забезпечення максимальної безпеки руху за рахунок правильного навчання їзді по дорогах загального користування. Програма навчання в мотошколе RIDE NOW заснована на алгоритмах європейських шкіл водіння, але адаптована під специфіку водіння в нашій країні. Результатом навчання є безаварійний стаж водіння наших учнів.

Наші учні оцінили:

  • Відмінний графік роботи, можна займатися до роботи, наприклад, о 06:00 ранку, або ввечері о 22:00
  • Нові мотоцикли 2018-2020 роки
  • Відповідальні, досвідчені інструктори
  • Гнучка програма навчання, яку можна налаштувати під себе
  • Навчаємо дівчат і дітей

Як почати?

Важливо розуміти які у тебе цілі і вибрати оптимальний курс навчання. По-цьому в першу чергу буде діалог з інструктором ну а далі ми в мотошколе RIDE NOW всьому навчимо!

Наші фішки

img-icon-01
100 %
НАВЧИМО БУДЬ-ЯКОГО!
img-icon-02
100 %
ДОСВIДЧЕНI IНСТРУКТОРИ
img-icon-03
100 %
ЗРУЧНЕ ВЕЧІРНЄ І РАНКОВЕ ЧАС з 06: 00-23: 00
img-icon-04
100 %
СЕРВІС ТА ДОСВІД НА ВИСОТІ
Чи готові завести мотоцикл?

Приєднуйтесь і вже на першому занятті ви будете самостійно управляти мотоциклом!

Записаться

Хочете навчитися їздити на мотоциклі і економити свій час в пробках або кататися в своє задоволення, курси навчання їзди в нашій мотошколе відкриті для кожного. Індивідуальний підхід до навчання вам забезпечений. У нас не конвеєр, ми максимально уважно підходимо до кожного учня і піклуємося про вашу безпеку повністю забезпечуючи захисної екіпіровкою в момент навчання. Наші мотоінструктора з великим досвідом водіння мотоцикла, а що найголовніше навичками навчання їзді на мотоциклі інших людей. Це важливо, тому що не кожен досвідчений мотоцикліст здатний навчати. Теж саме стосується гонщиків. Трек і місто – це зовсім різні речі. Техніка проходження поворотів на мотоциклі на треку непридатна і небезпечна в місті. Коли ви вибираєте курси водіння мотоцикла в мотошколе, зверніть увагу, що ваше завдання навчитися безпечно і якісно їздити по дорогах загального користування.
Якщо у вас інші цілі, наприклад, стати спортсменом в шосейно-кільцевих мотогонках, то наша мотошкола не підійде вам. Наша мета навчити вас правильно і максимально безпечно керувати мотоциклом на дорогах загального користування. Так само ми допомагаємо з вибором і покупкою першого мотоцикла, зможемо доставити його йди привести з іншої країни. Повертаючись до програми навчання у нас доступні як курси, 10, 15, 20 уроків, так і окремі уроки. Програма навчання побудована таким чином, щоб в найкоротші терміни і з максимальною ефективністю і безпекою навчити вас водити мотоцикл. Навчання проходить на нових мотоциклах об’ємом 200-250 кубів, що ідеально підходить як для чоловіків, так і дівчат. Ви можете не переживати, що не дістанете до землі або вам буде важко керувати мотоциклом. Повірте, ви поїдете на першому уроці. Ви отримаєте ні з чим незрівняне задоволення під час навчання і вам буде хотітися ще, це ми вам гарантуємо. У нас не було учнів, які не навчилися їздити на мотоциклі. І головне на курсах водіння ми зробимо це правильно!