Всім привіт. Курс навчання водінню мотоцикла покликаний підготувати вас до їзди по дорогах загального користування з отриманням базових навичок управління мотоциклом. На якому мотоциклі вчитися – це теж питання вимагає обговорення. В ідеалі, звичайно, на мотоциклі, максимально відповідному вам по зростанню і потребам, але що ж це за мотоцикл. За фактом в мотошколе часто використовують 1-2 типу мотоциклів, давайте розберемося на чому варто вчитися. Якщо відкинути в сторону специфічні бажання вчитися на спортах або чопперах, то ідеальним марнотратом для навчання буде середньо кубатурний дорожній мотоцикл. У мотошколе RIDE NOW в Києві ми використовуємо мотоцикли GEON Pantera 2020 року випуску, які ідеально підходять для навчання. Їх вага близько 120 кг., Що ідеально для освоєння мотоцикла дорослим і підлітком незалежно від статі. Мотоцикл досить легкий, наприклад стандартна шестисотки важить близько 220 кг., Але в той же час не маленький, що дозволяє вам повноцінно відчути мотоцикл або їздити удвох. Колісна база мотоцикла 1320 мм, а висота по сідла 795 мм. Для порівняння у дорожника Honda Hornet 2010 1435 мм і 800 мм. Ви практично вчіться на полноразмерном мотоциклі, який важить в 2 рази легше.
5 ступінчаста коробка передач дозволить відпрацювати перемикання, а його динаміки вистачає для будь-якої відпрацювання на майданчику або заїздів по місту. Якщо ви шукаєте курси з навчання водінню мотоцикла в Києві, то вам підійдуть наші Мотики. Насправді можна вчитися з нуля практично на будь-якому мотоциклі, буде змінюватися підхід до навчання, але особливої ​​проблеми не буде. Багато учнів навчалися на своїх мотоциклах об’ємом 600 і вище кубів, до цього не сидячи на мотоциклі в принципі.
Тому записуйте на уроки водіння в мотошколу RIDE NOW в Києві. Так само до нас зручно добиратися з Ірпеня, Бучі та Вишгорода.

Category