Коли ви хочете навчитися їздити на мотоциклі в голову відразу приходить думка про отримання категорії «А» і поході в автошколі за цією справою. Але Google вам швидко дає зрозуміти, що виявляються є і мотошколи, мотоінструктора і курси саме з навчання керуванню мотоциклом. У чому ж принципова різниця?
Для початку уявіть собі вже нехолодну весняний ранок, на вулиці +15, вам потрібно виїжджати на роботу в район Дружби Народів, а живете ви на Академмістечку або в Ірпені. Від Ірпеня через проспект перемоги, приблизно 30 км. Виїжджаючи о 8:30, ви доїсте за півтори години. На мотоциклі, ви доїсте десь за 40 хвилин. Виїжджаю о 18:00 з Дружби Народів, ви доїсте до Ірпеня на машині за 1: 30-1: 50, на мотоциклі за ті ж 40-45 хвилин. Разом кілька годин в день ви економите на пересуванні. Так, звичайно, дощ ітп., Не найкращий час для їзди, але скільки днів зможете катати без дощу.

Повернемося до нашої автошколі. Найчастіше% навчання їзді на мотоциклі в автошколах мінімальний, їх основна спеціалізація – це авто, і це перша серйозна різниця з мотошкола. Мета в автошколах – щоб ви отримали категорію А, мета в мотошколе навчити вас їзді на мотоциклі – це друга різниця. Рівень навчання через цих двох пунктів в автошколах критично низький в порівнянні з мотошкола Києва, а це ваша безпека і безпека оточуючих на дорогах загального користування. Тому ті, хто хочуть навчитися їздити на мотоциклі йдуть в мотошколу. Є мотошколи, які не дають вам папір про накаті годин для складання іспиту, але дуже добре навчають їзді на мото. Це принципово різні речі.
Як отримати категорію А, якщо у вас є чи ні категорії В, ми розповімо в інших статтях.
Мотошкола RIDE NOW в Києві, бажаємо вам вічного безаварійного стажу водіння і позитивних емоцій від управління мотоциклом!

Category