З першого рядка скажемо, що за один день ви не опануєте всіх навичок їзди на мотоциклі і за тиждень теж і за місяць у тому числі. Але є і хороші новини, можна значно покращити свої навички їзди на мотоциклі такими правилами:

  1. Знайдіть хорошу мотошколу, щоб поставити базові навички керування мотоциклом. Нехай вас навчать правильної посадки, рушати з місця і зупинятися там, де ви хочете, маневрувати, використовуючи контр звішування і впевнено керувати мотоциклом на невеликих швидкостях. Ну і звичайно гальмування. Коли у вас є правильна база, то вчитися керувати мотоциклом ви будете у правильному напрямку і ваша техніка їжі буде за всіма сучасними канонами керування мотоциклом.
  2. Накат. Щоб бігати, треба бігати, щоб навчитися їздити мотоциклом треба їздити мотоциклом. Чим більше ви керуєте мотоциклом, тим краще ви його відчуватимете і швидше навчитеся їздити. Наприклад, наша мотошкола в Києві радить приходити на заняття не рідше 2 разів на тиждень, наскільки можна, звичайно. Якщо ви готові займатися частіше – це добре, але не більше 2 годин на початковому етапі. Якщо у вас вже є мотоцикл – вибирайте непопулярний час та безпечні, ненавантажені дороги та нехай. Наприклад, у неділю з ранку, прокотитися 40-50 км, буде чудовою ідеєю. Машин мало, ви зможете спокійно покататися, попити чаю та повернутися додому.
    Але їздити мотоциклом потрібно не тільки на максимально розвантажених дорогах. Для своїх учнів, які вже отримали категорію А, ми маємо кілька маршрутів, які дозволяють і акуратно поїздити містом, звикаючи до цієї справи та проїхатись у реаліях серйозного трафіку. Так що якщо ви ще не їздили в пробках – вперед, це відмінний інструмент для подальшого навчання водінню мотоцикла.
  3. Проїхатись у дальняк. Ні, не обов’язково 5000 км. Прокотіться 200-300 км. Ви почнете втомлюватися, по-іншому відчувати мотоцикл і вся звична обстановка у місті та знайомі дороги підуть. Ви отримуватимете колосальний досвід водіння, але і звичайно набагато більше втомлюватися, тому сплануйте зупинки та відпочинок. До речі, мотошкола RIDE NOW до Києва проводить мотоподорожі для новачків по Україні та закордон. Якщо ви ще не були на найкращих гірських Румунії, морських узбережжях Туреччини та Італії, запрошуємо.
  4. Поїздки із друзями. Не на одному мотоциклі звичайно, а з друзями у когось є моти і в чиїй адекватності ви не сумніваєтеся. Це можуть бути ваші друзі з мотошколи або, навпаки, вже дуже досвідчені мотоциклісти, які готові катати у вашому темпі. Ще раз звертаю увагу, що не варто катати з будь-ким, або катати не в своєму темпі.

Category