Дуже популярне питання, яке в нашій мотошколе задають багато учнів. І відразу доповнимо ще одним: «А вийде у мене взагалі поїхати на мотоциклі?», Особливо люблять ставити дівчата.
Як ви вже знаєте ми спеціалізуємося на підготовці до їзди в міському трафіку. Відповідно якщо навчатися з нуля, то вам необхідно отримати навички на майданчику і потім застосувати їх в місті, додатково пройшовши навчання по пересуванню в місті.
У нас є повний курс, який триватиме 15 уроків. Цей курс дозволяє отримати базові навички їзди на майданчику, отримати категорію А (якщо у вас її немає) і пройти кілька уроків в місті разом з інструктором.
У більшості випадків після проходження даного курсу, ми не будемо переживати за вас на дорогах загального користування. Але радимо взяти ще як мінімум 4 уроки в місті 2 по 2 години, для закріплення всієї інформації. Разом за 15-20 уроків ви навчитеся їздити на мотоциклі, якщо будете ходити 4 уроки на тиждень, то за місяць з хвостиком з вас вийти мотоцикліст.
З приводу вийде або не вийде. Немає людини, яка поставила собі за мету їздити на мото і не поїхав. Але у всіх різні аспекти навчання заходять по різному. Наприклад, хтось майстерно рушає і на першому уроці і перемикає передачі, а з кимось на це піде кілька уроків. Кому-то легше дається маневрування на середніх швидкостях, а кому-то на низьких. Все дуже індивідуально. І в середині навчання ви так само будете розуміти, що у вас виходить, а що вимагає додаткової уваги. За фактом будь-яка людина може поїхати на мото, якщо ви вмієте тримати рівновагу на двоколісному транспорті. Але і це не проблема, якщо поставити таку мету.
У мотошколе RIDE NOW займаються учні різного віку, у нас є і 14 річні учні та 65 річні. Якщо вам хочеться навчитися їздити на мотоциклі і можливо купити мотоцикл – звертайтеся, завжди раді!

Category