Мотошкола RIDE NOW вибрала вас! Ми спеціалізуємося на навчанні управлінні мотоциклом на дорогах загального користування. Наша місія – популяризація двоколісного транспорту в Україні шляхом проведення правильного навчання керуванню на дорогах загального користування. Якщо ви ніколи не сиділи на мотоциклі і хочете навчитися безпечно їздити вже в цьому сезоні – welcome. В нашій мотошколе свіжі мотоцикли, можливість занять як на майданчику, так і на дорогах загального користування, відкриття категорії А і багато іншого. Ми професійно займається підбором мотоциклів для новачків і підтримкою на всіх етапах.
Як відбувається навчання з нуля. Ви записуєтеся на перший навчальний урок, приходьте в обумовлений час. Ми видаємо вам ваш особистий якісний підшоломник, всю екіпіровку і після невеликого теоретичного введення переходимо до практики. За перший урок ви будете рушати на перемикати передачі – це ми вам обіцяємо! Протягом уроку мотоінструктор робить вам міні перерви по 3-5 хвилин для зняття втоми і невеликого теоретичного курсу. За фактом керуєте мотоциклом ви не менше 80% часу! Кожен новий урок ми додаємо вправи нового рівня і повторюємо минулі, поки не переконаємося, що ви повністю оволоділи навичкою.
Зверніть увагу ми не просто готуємо до іспиту – ми вчимо безпечної їзди по дорогах загального користування! Головна мета у вас повинна бути не здати іспит, що не є проблемою, а отримати і відточити правильні навички безпечної їзди по дорогах загального користування.
Тому записуйте на уроки водіння в мотошколу RIDE NOW в Києві. Так само до нас зручно добиратися з Ірпеня, Бучі та Вишгорода.

Category