Як бачите, хороша погода не поспішає нас радувати в цьому сезоні. Сонце і стабільна температура 15+ ще не прийде, хоча на вулиці 10 травня. У нас в мотошколе RIDE NOW в Києві заняття киплять з 1 квітня. Погода мінлива і ми змушені під неї підлаштовуватися. Вже більше 15 учнів пройшли повний курс навчання, і повноцінно можуть виїжджати на дороги загального користування. Чотирьом з них ми підібрали і привезли мотоцикли.
Коли ж краще навчатися в мотошколе в Києві? Ясна річ, навчатися можна в будь-який час, але якщо є мета вже в цьому сезоні сісти на свій мотоцикл, але зараз саме час. Для прикладу, записалися ви на курс в нашу мотошколу 15 травня. Повний курс в 15 уроків + скласти іспит (якщо потрібна категорія А і є категорія В) реально пройти за 3-4 тижні, після якого ми без проблем можемо вас випускати на дороги загального користування. Разом в середині червня ви можете вже вкочується в сезон на своєму мотоциклі, періодично заглядаючи до нас в мотошколу або беручи уроки по місту з інструктором для підвищення своїх навичок.
Якщо стоїть чітка мета купити мотоцикл якомога раніше, то вже з 5 заняття, можна тренуватися на своєму мотоциклі і зберігати його у нас. Ми будемо привозити його на ваше заняття, це реально зручно і прогресивно.
Разом якщо ви хочете в цьому сезоні сісти на мотоцикл з нуля, то при наявності категорії В, за 3-4 тижні в мотошколе RIDE NOW в Києві ви зможете підготуватися до виїзду на дороги загального користування, скласти іспит, отримати категорію А і допомогу в покупці мото або ми зробимо це під ключ.
Приходьте на заняття в мотошколу RIDE NOW в Києві. До нас також зручно добиратися з Ірпеня та Вишгорода.

Category