Якщо ви хочете навчитися керувати мотоциклом то без правильного перемикання передач ви далеко не поїдете. Вже на першому занятті в мотошколе RIDE NOW мотоінструктор познайомить вас з органами управління мотоциклом такими як важіль переднього гальма і ручка газу розташовані на правій частині керма, важелем зчеплення розташоване на лівій частині керма, важелем перемикання передач розташовані під лівою ногою а також заднім гальмом розташованим під правою ногою

Від координації в роботі зчеплення газу і безпосередньо перемиканням самої передачі залежить плавність їзди а також прискорення мотоцикла.

Часто коробка перемикання передач на мотоциклі організована таким чином. Натискаючи на лапку перемикання передач зверху і прощелкала її в самий низ ви упретеся в першу передачу. Вичавлюючи зчеплення і піднімаючи лапку наверх ви перейдіть на другу передачу знову піднімаю лапку наверх на третю і так далі в залежності від кількості передач на вашому мотоциклі. Нейтральна передача (нейтраль) розташована між першою і другою передачею, тому для того, щоб як кажуть «зловити нейтраль» вам потрібно з першої передачі підняти лапку наполовину вгору. Всі мотоцикли оснащені світловим індикатором нейтральний передачі.

Отже, що ж потрібно зробити, щоб плавно рушать на мотоциклі:

 1. Увімкніть запалювання і переконайтеся, що стоїть нейтральна передача, якщо немає вичавіть зчеплення і включіть нейтральну передачу.

  Вітаю ви навчилися плавно рушати на мотоциклі, а тепер давайте навчимося перемикати передачі під час їзди.

  Правильно підбираю передачі при русі на мотоциклі ви забезпечите плавність руху, а також економію палива. Давайте розглянемо правильні перемикання передач на мотоциклі на прикладі старту і розгону мотоцикла.

  1. Зверніть увагу, якщо у вас кубатурний мотоцикл без прослизає зчеплення і двостороннього квікшіфтера і ви знижуєте передачу з високих обертів, то необхідно робити перегазовку, додаючи оборотом перед тим як включити нижню передачу.

   Давайте розглянемо типові помилки при перемиканні передач на мотоциклі:

   Деякі сучасні мотоцикли обладнані пристроєм, який називається квікшіфтер. Цей пристрій допомагає перемикати передачі без використання зчеплення і скидання газу і в основному працює для підвищення передачі, але є і двосторонній квікшіфтер, який & nbsp; підтримує і підвищення і пониження передачі на мотоциклі.

Квікшіфтер на частки секунди вимикає запалювання і дозволяє передачі переключитися, забезпечує максимально швидко розгін. Записуйте за курси навчання їзді в мотошколе RIDE NOW в місті Київ.

Category