Навчилися ви їздити на мотоциклі чи ні, напевно замислювалися над тим, як вибрати свій перший мотоцикл. На допомогу прийдуть досить велика кількість статей в Google і відео в YouTube, які швидше за все ще більше зіб’ють вас з пантелику так який же перший мотоцикл вибрати. Скажу відразу, що тут немає однозначної відповіді, тому що, по-перше, є досить багато різних типів мотоцикла є різні бюджети і хотілося про це поговорити.

Перше питання, яке ви повинні собі задати при виборі мотоциклів це для чого він вам потрібен і де ви його будете експлуатувати. Давайте трохи допоможу вам, це може бути мотоцикл для міста і поїздок на роботу, для дальняк, тобто ви періодично хочете їздити в довгі подорожі, це може бути ендуро мотоцикл і вас тягне в болота і ліси, а може бути ви хочете виїжджати на трек . Після того як ви визначилися з призначення мотоцикла, ясна річ важливо буде бюджет, який дозволить вам купувати або новий мотоцикл японських, австрійських, і інших брендів, або новий мотоцикл китайських і корейських брендів, або бу варіанти цих марок. Виходячи з цього починайте вивчати безпосередньо самі моделі, відгуки, поради та виберіть для себе дві, три моделі мотоциклів, які вам максимально підходять. Звичайно ж шукайте поради на стороні друзів, форуми, огляди, ітп.

Якщо підходити максимально логічно і консервативно до вибору мотоцикла то в кожному класі в кожній ціновій категорії будь то новий або бу мотоцикл будуть загально популярні мотоцикли. На мій погляд саме вони будуть ідеальним вибором як для першого мотоцикла.

Давайте розглянемо на прикладі запиту мотоцикла для їзди по місту, періодичних міні дальняк для їзди одного або вдвох і періодичних «покатушек». Варіант максимум можна купити новий мотоцикл з салону таких брендів як Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, BMW, KTM і інших, кубатурою від 200 до 1000 кубів і повністю задовольнити свій запит. Бюджет від 5000 до 20000 доларів.

Другий варіант – це покупка такого ж типу мотоциклів тільки бу. Серед популярних стритов, Honda Hornet, Yamaha Fazer, Kawasaki ER-6n, Z650-750-1000. Так-так, ваш перший мотоцикл може бути 600 кубів – це нормально! Бюджет від 4000-10000 в залежності від року і моделі.

Ну і останні два варіанти це покупка китайців і корейців нових або бу, бюджетом від 1000 до 5000 доларів. Про китайські мотоцикли є різні думки одне з них, що краще купити який-небудь бу японський мотоцикл ніж новий китайський. На сам справі китайські виробники досить серйозно потягнулися за останні п’ять років і нічого страшного якщо ви будите їздити на якому-небудь китайця. Мій вибір буде японська 600-ка стріт, який повністю задовольнить ваш запит в місті і за містом. Такі мотоцикл не ломучіе, стабільні, перевірені і стоять своїх грошей. & Nbsp;

В мотошколе RIDE NOW (райт нау) в Києві ви зможете отримати послугу з підбору та купівлі будь-якого мотоцикла на території України і Європи.

Category