Якщо ви шукаєте мотошкола в Києві у вас не буде проблем з вибором, тому що більше 25 мотошкола відкриті для вашого навчання. Якщо ви будете шукати мотошколу в Ірпені, Горенке або Вишгороді, то варіантів у вас практично не буде і в будь-якому випадку необхідно буде їхати до Києва.

При такому варіанті мотошкола RIDE NOW розташована дуже зручно і вам буде швидко до нас добиратися і економити свій час. Райд Нау (RIDE NOW) розташована біля торгового центру Лавина, що в 12 км від Ірпеня і в 15 км від Бучі, тому добиратися вам буде досить зручно. Графік мотошколи з 6 ранку до 23 вечора, ви сміливо зможете встигнути і до роботи, і після роботи позайматися з мотоінструктором. Доїхати до мотошколи ви зможете, як на своєму авто так і діставшись на міському транспорті до торгового центру Лавина, який біля Академмістечка. До торгового центру Лавина налагоджений графік руху і безкоштовних маршрутних таксі від Мінської (Оболонь) від Петрівки (Почайна) від Академмістечка і Індустріального моста, а також від Коцюбинського. Графік руху маршруток з 10 ранку до 21 вечора.

Додатковою зручністю є те, що за додаткову плату ми можемо вас забрати з найближчої станції метро Академмістечко або КП у напрямку в Бучу та Ірпінь безпосередньо доставити на майданчик. Підводячи підсумки якщо, ви шукаєте мотошколу в Ірпені, Бучі, Горенка або Вишгороді, то мотошкола RIDE NOW буде одна з найбільш зручних по місцю розташування і можливого трансферу до майданчика.

Телефонуйте нам 0973003373.

Category